4. Újdonságok: 2020.07.12 • Magyarfutball.hu - a magyar labdarúgás adatbázisa
  5. Parádézott a Szeged, fordított a DVTK - eredmények, tabella - NB2.hu
  6. Szolnok-DVTK: ismét nyerőember lett az idény egyik felfedezettje - NB2.hu
  7. DVTK « Üllői út 129.

Az összefoglaló forrása:

ZTE - DVTK Mérkőzések - DVTK

Összefoglaló 2021. január 27., szerda Az OTP Bank Liga 5. fordulójának nyitómérkőzésén a PAFC hazai pályán győzött a Mezőkövesd ellen péntek este. Szombat délután a Paks magabiztosan verte az MTK-t, és a ZTE is otthon tartotta a három pontot a DVTK ellen. Vasárnap pedig az Újpest nyert a Honvéd ideiglenes otthonában. A januárra halasztott mérkőzéseken a Kisvárda győzött a Fehérvár ellen, azt FTC pedig hozta a kötelezőt Budafokon. OTP Bank Liga 5. forduló 2020. szeptember 25., péntek 20:00 Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC 1-0 (0-0) Gólszerző: Băluță (1-0) az 59. percben. 2020. szeptember 26., szombat 14:45 Paksi FC - MTK Budapest 4-0 (1-0) Gólszerző: Hahm (1-0, 11-esből) a 38., Szakály D. (2-0) az 52., Hahn J. (3-0, 11-esből) az 57., Hahn J. (4-0) a 80. percben. Kiállítva: Baki a 37. percben. 19:30 Zalaegerszegi TE - Diósgyőri VTK 3-1 (2-1) Gólszerző: Könyves (1-0) a 8., Könyves (2-0, 11-esből) a 31., Hegedűs J. (3-0) a 45., Koszta M. (3-1, 11-esből) a 77 percben. 2020. szeptember 27., vasárnap 18:00 Budapest Honvéd FC - Újpest FC 1-2 (1-0) Gólszerző: Balogh N. (1-0) a 30., Antonov (1-1) a 77., Simon K. (1-2) a 80. percben.

Mezőkövesd Zsóry - DVTK ligakupa összefoglaló (javított) - YouTube

Amikor azt hitte volna az ember, hogy ránk mérnek egyet, akkor ehelyett felálltunk, szenzációs volt, ahogy küzdöttünk, ahogy odatettük magunkat. Görcsben volt mindenki teste, de akkor is mentek a srácok. Ha így nézne ki mindig a játék képe, akor azt mondanám, hogy sikerült valamit elérni, sikerült valamit kialakítani. A mai mérkőzés abszolút rendben volt. Voltak hibák, mert hibák mindig vannak, a helyzeteinket be lehetett volna rúgni, de így akarta mindenki, hogy a végén legyen az izgalom. Az elmúlt mérkőzéseken is megvoltak a helyzetek. Már az is szenzációs dolog, ha eljut idáig a csapat, és a játékosok most elhitték, hogy ha az első 10 helyzet nem megy be, akkor a 11. bemegy. Nem adták föl, küzdöttek, mentek. Ha tízből egyet vagy húszból kettőt lövünk be, de nyerünk, akkor rendben van. Ugrai azért kapja a fizetését, hogy a ráadásban is belője a büntetőt, de emellett kitűnő játékos kitűnő képességekkel. Most az a feladat, hogy a következő mérkőzésen is megismételje ezt a teljesítményt.

Elek Zoltán – 1910.hu – a DVTK szurkolók otthona

Újdonságok: 2020.07.12 • Magyarfutball.hu - a magyar labdarúgás adatbázisa

Beharangozó 2020. szeptember 22., kedd A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága nyilvánosságra hozta az OTP Bank Liga 6. fordulójának kezdési időpontjait is. A DVTK szombaton este fogadja a Paksot. Minden mérkőzést élőben közvetít a televízió. OTP Bank Liga 5. forduló 2020. szeptember 25., péntek 20:00 Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC (Tv. : M4 Sport) 2020. szeptember 26., szombat 14:45 Paksi FC - MTK Budapest (Tv. : M4 Sport) 19:30 Zalaegerszegi TE - Diósgyőri VTK (Tv. szeptember 27., vasárnap 15:45 Kisvárda Master Good - Mol Fehérvár FC (Tv. : M4 Sport) 18:00 Budapest Honvéd FC - Újpest FC (Tv. : M4 Sport) A Budafoki MTE - Ferencvárosi TC mérkőzést 2021. január 27-én, 18 órakor pótolják be. 6. október 2., péntek 20:00 MTK Budapest - Budafoki MTE (Tv. : M4 Sport) 2020. október 3., szombat 17:00 Mezőkövesd Zsóry FC - Kisvárda Master Good (Tv. : M4 Sport) 19:30 Diósgyőri VTK - Paksi FC (Tv. október 4., vasárnap 15:00 Zalaegerszegi TE - Budapest Honvéd FC (Tv. : M4 Sport) 17:30 Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia FC (Tv.

Parádézott a Szeged, fordított a DVTK - eredmények, tabella - NB2.hu

2018. Szeptember 30. 20:00 - Szerző: Wéninger Ákos - Csapatunk nagyon fontos három pontot szerzett Miskolcon. Vasárnap este 68. alkalommal találkozott egymással az élvonalban a DVTK és a Vidi, Miskolcon pedig ez volt a 35. mérkőzése a két együttesnek. Az eddigi 34 miskolci meccs nagyon kiegyenlített eredményt hozott, 15 DVTK- és 15 Vidi-győzelem mellett négy alkalommal döntetlen született. A piros-fehérek kezdőjében ott volt a fiatal Tajti Mátyás, akinek testvére - Tajti Balázs - a Vidi II futballistája, a kispadon pedig Szabó Bence is helyet kapott, aki nyáron még a Vidiben szerepelt, és az átigazolási időszak utolsó napjaiban került Miskolcra kölcsönbe. Az első percek mezőnyjátékkal teltek, majd a 6. minutumban Hadzic bombája szállt kapu fölé, a túloldalon pedig Brkovics fejese kerülte el a kapunkat. A 18. percben egy szép fehérvári támadás végén Fiola beadását lőtte kapu fölé hét méterről Huszti Szabolcs. Az első játékrészben egyébként féltucat szögletet is elvégezhettünk, ezek azonban nem igazán jelentettek komoly veszélyt a miskolci kapura, mindössze egyszer kellett izgulniuk a hazai drukkereknek, ekkor Stopira 6 méterről kapu mellé fejelt Huszti sarokrúgását követően.

Szolnok-DVTK: ismét nyerőember lett az idény egyik felfedezettje - NB2.hu

1. A húgyúti fertőzések laboratóriumi diagnosztikája és kezelése Sok baktérium a vizeletben
  2. Nokian nyári gumi power
  3. Aranyosi ervin advent
  4. Ingatlan értékbecslő tanfolyam online
  5. Videók - Movies - A Wall Street farkasa Teljes film
  6. Sportsdirect miskolc tesco.com
  7. Asztali szemetes kuka billenő tetővel 12 x 17 cm, 1,2 l, matt, rozsdamentes acél - Sanitech